Jdi na obsah Jdi na menu
 


SA-MP

San Andreas Multiplayer je hra kde si hrajete s hráčema z česka ze slovenska s němci a taky s Američany atp.V multiplayeru jsou taky různé warpy,povolání např:policista,gangster Grove,gangster Ballas,gangster Vagos,Tajná Služba,Doktor,Hasič,Terorista,Ruský Mafián,Voják,Italský mafián,Čínská Mafie,Gangster Aztecas,Dozorce,S.W.A.T,FBI,prostitutka,sniper.

Warpy na realné zemi: /bigtunel,/dragsf,/draglv,/skatepark,/driftpoust,/driftlv,/stuntsf,/teleport,stunt 1-4,driftsf,dragls,driftls.více warpů na realné zemi najdete pomocí příkazu /warpy.

Jak se poprvé na serveru zaregistrovat

1.Napište /register a vymyslete a napište svoje jakékoliv heslo

 

2.Pak napíšete /login a to vaše heslo

 

3.A když pak budete chtít dejte /info tím zobrazíte rekort kolik jste zabili hráču jaké už máte průkazy,ale pozor když budete už mít řidičský průkaz nebo letecký průkaz tak ho ukládejte pomocí /ulozit.

VIP příkazy

když máte tak příkazy VIP zobrazujte /vprikazy přikazy VIP jsou:/schov zaříďí to že nebudete na mapě asi na dvě minuty vidět.      /vhp dá vám hp na 100 a dá vám estě vestu POZOR příkaz /vhp jde použít jenom pak za dvě minuty     /vvr opraví vám auto když /vvr použijete jde použít potom zase za dvě minuty. Tyto příkazy můžete použít jenom když budete člen VIP.

/prikazy

/dance 1-4,/handsup atd.

Co můžete dělat v jakémkoliv povolání

většinou když se v SA-MP zaměstnáte vaše příkazy jsou /job a pak se ukáže co máte dělat.např: zaměstnání:Voják  příkazy:/job  Na /job je zabíjejte teroristy ohrožují San Andreas!            

/zavody

V SA-MP jsou taky závody které můžete zaříďit pomocí /dragcreate mezerník a částku kolik peněz vsadíte.Když už někdo závody zaříďí připojíte se k závodu pomocí /dragjoin

Vykrádání obchodů

V SA-MP vykrádáte taky obchody stačí přijít k zelenému domečku a dát okrást.To vám přidá jednu hvězdičku takže bacha na lidi co jsou u SWAT,FBI a SAPD.

Poprvé u policie v SA-MP

Když jste poprvé u SAPD musíte zatknout 20zločinců nebo 10 aby jste mohly zaměstnat u SWAT zločince zatknete pomocí /zat a napíšete jejich id.Aby jste zjistili kdo je hledaný tak dejte /wanted.

SWAT

Ve SWAT zase zatýkejte zločince a pak se budete moc zaměstnat u FBI.

FBI

aby jste se mohly zaměstnat u FBI musíte mít lodní průkaz.     

                                                                                                                                                                                                                        

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nemysli si

(anonim325, 27. 8. 2012 8:11)

hral sem na serveru a v S.W.A.T a FBI sembyl bez SAPD tak si to zahraj